Laser Interceptor

LASER INTERCEPTOR – NAJLEPŠÍ PARKOVACÍ ASISTENT!

Laser Interceptor je inteligentné laserové parkovacie zariadenie, ktoré chráni Vaše vozidlo pri parkovaní aj v prevádzke napríklad pri dopravnej zápche.

Zariadenie je zároveň schopné plniť ďalšie funkcie ako parkovací senzor, v kombinácii s daľšími výrobkami [zatiaľ nie sú k dispozícii] ako automatický otvárač dverí, alebo aktivátor osvetlenia. Všetky funkcie sú nastaviteľné prostredníctvom počítača. Laser Interceptor má jedinečnú a veľmi užitočnú vlastnosť – na užívateľskej úrovni je možné prostredníctvom počítača upravovať jeho nastavenia a nahrávať vlastné hlasové výstrahy.

Laser Interceptor sa používa na pevnú montáž do vozidla na ochranu prednej prípadne zadnej časti vozidla pri parkovaní.

Zariadenie je predávané ako stavebnica – multifunkčný laserový senzor a v základe obsahuje riadiacu jednotku s reproduktorom, 2 senzory, vypínač, inštalačný materiál a manuál. Senzory sa umiestňujú do prednej časti vozidla tak, aby mali priamy výhľad smerom dopredu. Nesmú sa montovať za mriežky chladiča, alebo iné časti, ktoré by im bránili vo výhľade. Senzory musia byť namontované tak, aby boli rovnobežné so smerom jazdy. Je možné ich namontovať horizontálne, vertikálne, alebo aj šikmo.

Laser Interceptor Dual(počet senzorov: 2 ks):
Cena: € 530,00 bez DPH / € 636,00 s DPH

Laser Interceptor Quad(počet senzorov: 4 ks):
Cena: € 830,00 bez DPH / € 996,00 s DPH

CHIP TUNING | KONFIGURÁTOR

Zadajte nové vyhľadávanie:

01
02
03
04
05

Ak sa vaše vozidlo v tabuľke nenachádza, neváhajte nám napísať.