Rozšírená záruka na chiptuning

V roku 2010 sme sa častejšie stretávali s problematikou aktualizácie riadiacich systémov vozidla v značkovom servise za účelom eliminácie nežiadúcich javov systémov, ako sú napríklad zamŕzanie, chybne naprogramované funkcie, a podobne. Tieto sú v ostatnom čase spôsobené hektickým vývojom a čoraz väčšou zložitosťou systému a veľakrát si chybu majiteľ vozidla ani nemôže všimnúť.

Ako príklad by sme mohli uviesť systémy niektorých modelov BMW, kde zlyhávala “všeobecná” komunikácia rozličných koncových zariadení, ktorá niekedy prerástla do úplného kolapsu elektroniky vozidla. Alebo najnovší model motora 3.0 TDI koncernu VAG, kde aktualizácia riešila predĺženie času chodu elektrického vodného čerpadla po vypnutí motora, ktoré plní účel dodatočného chladenia motora.

Nieje pravidlom že pri každej aktualizácii sa prepíšu všetky systémy vozidla, ale často krát sa stalo že nami vykonaná úprava bola následne aktualizáciou prepísaná na pôvodné – sériové kalibračné dáta, čo malo za následok zníženie výkonu. Podľa platného cenníka, ak zákazník chcel mať aj naďalej zvýšený výkon, musel zaplatiť poplatok 200,00 € za znovu upravenie riadiacej jednotky motora. A to aj v prípade že to bolo dva krát.

Preto sme sa rozhodli priniesť nový produkt, ktorým Vám v budúcnosti ušetrí napríklad čas pri rozhodovaní, či využiť službu značkového servisu a nechať vozidlo aktualizovať. Ale zároveň ušetrí peniaze, kedže pri novších modeloch áut často krát aktualizáciu vykonávajú pri bežnom servise bez vedomia zákazníka, tým pádom sa do tejto situácie zákazník môže dostať nevedomky viac krát počas užívania vozidla.

Ponúkame Vám v rámci úpravy, za príplatok 200,00 € k cene úpravy, tvz. rozšírenie záruky. Služba spočíva v tom, že v budúcnosti Vás už nečakajú ďalšie náklady spojené s úpravou Vášho vozidla, aj keď bude aktualizované. V prípade že Vám auto aktualizujú, jednoducho sa u nás objednáte, a vozidlo Vám znova upravíme bezplatne. Služba nieje obmedzená počtom programovaní vozidla.

CHIP TUNING | KONFIGURÁTOR

Zadajte nové vyhľadávanie:

01
02
03
04
05

Ak sa vaše vozidlo v tabuľke nenachádza, neváhajte nám napísať.