Profil spoločnosti

mm racing old logo

staré logo spoločnosti MM RACING

Športovými úpravami vozidiel sa zaoberáme v našej firme od roku 1999. K tejto činnosti sme sa dostali cez automobilový a motocyklový šport, ktorému sa aktívne venujeme.
Skúsenosti a snaha mať motor na súťaži vždy o čosi výkonnejší, nás priviedla k myšlienke zaoberať sa tuningom profesionálne. Začala spolupráca s firmou ALIEN TECH, ktorá okrem techniky poskytla aj svoje bohaté skúsenosti s chiptuningom. (ALIEN TECH poskytuje podporu mnohým firmám vo svete, od Japonska po Brazíliu) Vzájomná spolupráca v roku 2002 nabrala nový smer, značku reprezentujeme na Slovensku ako ich oficiálny zástupca.

old logo MM RACING

staré logo spoločnosti MM RACING

V roku 2004 však prišla nová éra riadiacich jednotiek, ktorá ovplyvnila aj vývoj našej firmy. Vozidlá sĺňajúce normu EURO 4 sú riadené najnovšími riadiacimi jednotkami motorov, využívajúce najmodernejší procesor, používaný v motoristickom priemysle, Motorola MPC5xx. Sú montované do najnovších modelov automobilov, ako napríklad Octavia II, Golf 5, A6 3.0TDI a podobne. A preto vznikajú ďaľšie obchodné vzťahy so spoločnosťami CMD a EVC , ktorými sa snažíme doplniť ponuku značky MM RACING – the chiptuning company, ktorá sa zaoberá výhradne chip tuningom a najnovšie riadiace jednotky upravujeme, ako prví na Slovensku prístrojom BDM využívajúcim OBD interface pre programovanie riadiacich jednotiek novej generácie cez diagnotický port vozidla.

old logo MM RACING

staré logo spoločnosti MM RACING

V roku 2006 sme absolvovali dalšie školenie v spoločnosti DIM SPORT a vznikol nový obchodný vzťah, vďaka ktorému sme si upevnili pozíciu lídra v oblasti chiptuningu na slovenskom trhu.

old logo MM RACING

staré logo spoločnosti MM RACING

Na športovú sezónu 2008 sme sa dostatočne pripravili s vozidlom BMW E46 330xd na preteky do vrchu, vytrvalostné 6 a 12 hodinové preteky a s vozidlom BMW E30 335i Alpina na drift a preteky do vrchu.
V roku 2007 sa svetom automobilizmu prehnala vlna nadšenia z nových riadiacich systémov EDC17 a MED17, ktoré používajú najmodernejší TriCore – troj-jadrový procesor. Tá však po uvedení automobilov s týmto vstrekovacím systémom na trh veľmi rýchlo opadla, lebo akékoľvek programovanie nepripadalo do úvahy. Systém je vybavený prísnejšou ochranou, používa zložitejší algoritmus a najnovšie má aj uzamknuté dáta, chránené proti čítaniu.
MM RACING – chip tuning na sklonku roka 2008 pokoril aj posledný, najzložitejši systém koncernu VAG. Pri tejto príležitosti sme predstavili nás showcar VW Golf V 1.4TSI 140k s upraveným výkonom na 230k.

new logo MMRACING

nové logo spoločnosti MM RACING

Píše sa rok 2009 a MM RACING oslavuje 10 ročné výročie svojej pôsobnosti.
Pri tejto príležitosti sme pristúpili k radikálnejšej zmene loga, ktoré navrhol prestížny dizajnér Kent Labadie z Floridy. Zároveň sme uzatvorili dohodu so spoločnosťou Piasini Engineering o ich zastúpení na Slovensku, čím sme značne rozšírili portfólio nami upravovaných vozidiel hlavne o Japonské a Korejské značky.
Na pretekársku sezónu 2009 sme už dostatočne pripravení nielen s vynoveným dieselovým motorom do špeciálu BMW 330xd, ale i novým prírastkom – BMW E46 M3, s ktorým nás bude vidieť určite často hlavne na driftingových podujatiach.

V roku 2010 sme nadviazali úzku spoluprácu so spoločnosťou G-POWER, ktorá sa venuje sofistikovanej zástavbe kompresorov do vozidiel značiek BMW. Predstavili sme náš nový showcar VW Multivan 2.0 BiTDI, ktorému sme sa venovali po motorickej stránke.

V roku 2011 sme získali exkluzívne zastúpenie KAHN DESIGN pre Slovensko, taktiež sme predstavili “Slovenský” showcar G-POWER BMW E46 M3 a na pretekársku sezónu 2012 pripravujeme projekt BMW E46 s motorom Toyota 1JZ.

V roku 2013 sme sa presťahovali na novú adresu. Zmena adresy nám umožnila rozšíriť svoje služby, postupne sme sa stali predajcami rôznych prestížnych značiek, ako napríklad Akrapovic, Remus, KW, ST a podobne.

CHIP TUNING | KONFIGURÁTOR

Zadajte nové vyhľadávanie:

01
02
03
04
05

Ak sa vaše vozidlo v tabuľke nenachádza, neváhajte nám napísať.