Meranie výkonu vozidla

Disponujeme najmodernejšou valcovou záťažovou skúšobňou na meranie výkonu motorových vozidiel MAHA MSR500 4×4 s pohonom prednej, zadnej nápravy alebo pohonom všetkých kolies – 4×4.

Záťažová skúšobňa typu MSR disponuje elektromotormi pre pohon záťažovej skúšobne, pre prednú aj zadnú nápravu. Vďaka pohonu je možné aj pri pohone len jednej nápravy vozidla, plne simulovať jazdu vozidla po vozovke, nakoľko elektromotormi je synchronizovaná rýchlosť otáčania kolies nápravy vozidla bez pohonu s nápravou ktorá je vozidlom poháňaná.

Vďaka elektromotorom je rovnako možné vytvárať všetky plnohodnotné jazdné podmienky pre vozidlo, vrátane decelerácie – jazdy s vozidlom dole kopcom. Vďaka tejto možnosti je táto skúšobňa ideálnym riešením v prípade potreby diagnostiky napríklad automatickej prevodovky, ale hlavne diagnostiky všetkých vozidiel s rekuperáciou, tzn. hybridov aj elektromobilov.

Vozidlo pri záťažovom teste chladíme špeciálne navrhnutou vzduchotechnikou pre pretekárske vozidlá s množstvom preneseného vzduchu 60.000 m3 / hod.a rýchlosťou vzduchu obtekajúceho vozidlo 150 km/h.

Pre nás neexistuje žiaden kompromis, nespoliehame sa na náhodu, ponúkame profituning!

Cena merania výkonu vozidla:

  • s jednou poháňanou nápravou v režime 4×2 70,00€ bez DPH / 84,00€ s DPH
  • s pohonom 4×4 alebo automatickou prevodovkou a pohonom jednej nápravy v režime 4×4 100,00€ bez DPH / 120,00€ s DPH

CHIP TUNING | KONFIGURÁTOR

Zadajte nové vyhľadávanie:

01
02
03
04
05

Ak sa vaše vozidlo v tabuľke nenachádza, neváhajte nám napísať.