Chiptuning pre nákladné automobily

Značka MM racing vznikla v roku 1999, kedy sme sa začali naplno zaoberať úpravou osobných motorových vozidiel, pričom postupne sme začali zlepšovať a rozširovať naše technické vybavenie a know-how, vďaka ktorému si neustále upevňujeme pozíciu lídra na Slovenskom trhu a rozširujeme pôsobnosť do okolitých krajín.

Postupne sme dopĺňali náš sortiment úprav riadiacich jednotiek motorov o motocykle, lode, úžitkové a nákladné vozidlá, kamióny, autobusy ale aj pracovné stroje. Základnou požiadavkou klientov vlastniacich nákladné vozidlá, kamióny, autobusy a pracovné stroje je znížiť ich spotrebu. Preto sme sa začali integrovať aj v oblasti úpravy riadiacej jednotky motora za účelom zníženia spotreby a optimalizácie chodu motora úžitkových i nákladných vozidiel, kamiónov, autobusov a pracovných strojov.

mm power - upravy nakladnych automobilov a polnohospodarskej techniky

Produkt MM POWER značky MM RACING pre úžitkové a nákladné vozidlá, kamióny, autobusy a pracovné stroje sa líši od úpravy osobných motorových vozidiel či motocyklov v tom, že inštalácia nového softvéru je na základe požiadaviek zákazníkov zameraná nie na nárast výkonu ale na optimalizáciu chodu motora a s tým spojenú úsporu paliva.
Po inštalácii nového softvéru do riadiacej jednotky motora dosiahneme úsporu spotreby paliva o 2 – 5 litrov na 100 kilometrov, podľa objemu a typu motora. Inštalácia pri väčšine typov nákladných motorových vozidiel, autobusov či pracovných strojov sa vykonáva programovaním cez diagnostický port vozidla.
Pri starších vozidlách spĺňajúcich emisnú normu EURO 2 a menej je však programovanie potrebné previesť priamym prepisom dát v riadiacej jednotke, nakoľko riadiaca jednotka namontovaná v takomto vozidle nie je programovateľná a jej úprava je prevedená priamym prepisom dátovej pamäte v programátore.

  • úspora spotreby 2 – 5 L / 100km
  • hodnoty sa môžu líšiť v závislosti od prevádzky vozidla i ľudským faktorom
  • úprava jedného vozidla trvá približne 4 – 8 hodín, podľa typu riadiacej jednotky vo vozidle
  • nové dáta v riadiacej jednotke sa nedajú identifikovať diagnostikou pri servisnej prehliadke
  • po úprave vozidlo spĺňa predpísanú emisnú normu a úprava nemá vplyv na pravidelnú TK
  • úprava nemá vplyv na životnosť motora, resp. pohonnej jednotky – na nami nainštalovaný softvér poskytujeme neobmedzenú záruku
  • pôvodný softvér je automaticky zálohovaný v databanke a úpravu je možné kedykoľvek vrátiť do pôvodného stavu zdarma

Príklad návratnosti: Návratnosť úpravy pri cene nafty 1,30 € za 1L, v priemere 10.000 najazdených km mesačne a 4 usporených litroch na 100 km činí 520,00 € mesačne alebo 6.240,00 € ročne.

viac informácii na stánke mmpower.sk

CHIP TUNING | KONFIGURÁTOR

Zadajte nové vyhľadávanie:

01
02
03
04
05

Ak sa vaše vozidlo v tabuľke nenachádza, neváhajte nám napísať.